Kontakt

Gabinet W CENTRUM to psychoterapia w samym sercu Warszawy, przy stacji Metro Centrum, tuż przy hotelu Novotel.

Gabinet psychoterapii W CENTRUM
al. Jerozolimskie 31/33 (V piętro)
00-508 Warszawa
Metro Centrum / hotel Novotel

Magdalena KRUK-ROGUCKA
psycholog, psychoterapeuta
+48 503 198 160
m.kruk.rogucka@gmail.com

Katarzyna DUMAŃSKA
psycholog, psychoterapeuta
+48 609 180 644
kdumanska@gmail.com

Katarzyna GAJDA
psycholog, psychoterapeuta
+48 602 793 418
katarzyna.sylwia.gajda@gmail.com

Karolina KURBAŃSKA-RĘKAWEK
terapeuta TSR
+48 514 625 666
karolina.kurbanska@gmail.com

Jana LISNA-NOŻYKOWSKA
psycholog, psychoterapeuta
+48 503 988 813
jana.lisna@gmail.com

PSYCHOTERAPIA KROK PO KROKU

KROK 1

Zobacz, w czym możemy Ci pomóc. Nasz gabinet to dyskretna i profesjonalna psychoterapia w centrum Warszawy dla osób indywidualnych, a także par i rodzin.

KROK 2:

Wybierz specjalistę, który będzie Ci najbardziej odpowiadał. Psychoterapia to przede wszystkim relacja, w której dokonuje się proces zdrowienia. Ważne, byś czuł się w tej relacji bezpiecznie.

KROK 3:

Przyjdź na konsultację. Celem tego pierwszego spotkania jest porozmawianie o tym, z jaką trudnością się zmagasz. Dzięki temu będziemy mogli wspólnie ustalić cel terapii i najlepszą dla Ciebie formę pracy. Rozumiemy, że czasami trudno jest nazwać problem, a dominującym odczuciem bywa niepokój, rozbicie i  niepewność, co tak właściwie jest nie tak. Ta pierwsza rozmowa to próba rozpoznania Twojej indywidualnej sytuacji, zmagań i potrzeb.

KROK 4:

Rozpocznij psychoterapię z wybranym specjalistą i według ustalonych wspólnie zasad, które wypracujecie podczas pierwszych sesji. Sesje indywidualne odbywają się zwykle raz na tydzień, a w przypadku terapii par/rodzin – zwykle raz na dwa tygodnie. Staramy się, by spotkania odbywały się w tym samym dniu i godzinie tygodnia, by zachować stały rytm terapii.